Locaties

Image for Amsterdam

Amsterdam

Wereldberoemd vanwege de grachten. Alleen al de lengte van de hoofdgrachten is 12,5 kilometer, dus zat te verkennen!

Adres & contact

Mauritskade 3 & Elandsgracht 150
+31 20 41 91 007 amsterdam@sloepdelen.nl
Image for Utrecht

Utrecht

Mede door de authentieke werfkelders langs de Oudegracht uitgeroepen tot mooiste grachtenstad van Europa.

Adres & contact

Oosterkade 18 t.o.
+31 30 71 16 200 utrecht@sloepdelen.nl
Image for Leiden

Leiden

Ervaar de stad van Rembrandt vanaf het water! De grachten hebben een lengte van ruim 28 kilometer en telt wel 88 bruggen!

Adres & contact

Boommarkt 8
+31 71 71 10 333 leiden@sloepdelen.nl
Image for Haarlem

Haarlem

Nog niet zo overspoeld met toeristen als Amsterdam, maar minstens zo mooi. Genoeg tijd? Vaar dan de prachtige omgeving in.

Adres & contact

Schotersingel 2
+31 23 71 00 051 haarlem@sloepdelen.nl
Image for Loosdrecht

Loosdrecht

Geniet van de prachtige Loosdrechtse plassen en meer aan op één van de vele eilanden.

Adres & contact

Oud-loosdrechtsedijk 253
+31 20 41 91 007 loosdrecht@sloepdelen.nl
Image for Vecht – Weesp

Vecht – Weesp

Een uniek stuk Nederlands vaarwater verbindt Muiden en Utrecht. Onze nieuwste, rustige, historierijke locatie.

Adres & contact

Dammerweg 6A, weesp
+31 20 41 91 007 weesp@sloepdelen.nl
Image for Huizen

Huizen

Het Gooimeer: prachtig vaarwater. Op het Gooimeer is veel ruimte voor recreatie, zo kan er worden gevaren en gezwommen. Rond het meer liggen Almere Haven, Huizen en Naarden.

Adres & contact

Mastspoor 1- Huizen
+31 20 41 91 007 huizen@sloepdelen.nl